KONGRES 2024 / POSTKONGRESNI SKUP

XXV Epileptološka škola

Poštovane koleginice i kolege,
Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da će se kao prateći skup XX kongresa Društva neurologa Srbije sa međunarodnim učešćem održati i XXV Epileptološka škola dana 17. novembra 2024. godine u Beogradu, u ambijentu renoviranog Sava centra koji spaja moderno i tradicionalno. Detaljan program skupa koji će se rukovoditi motom celokupnog Kongresa neurologa – „spoj iskustva i mladosti“ biće naknadno objavljen na sajtu Društva neurologa Srbije. Na istom mestu biće dostupne i informacije o dodeli stipendija za učešće na ovogodišnjoj Školi.

Pozivamo sve zainteresovane – studente, kliničke lekare, specijalizante i specijaliste neurologije, kao i subspecijaliste epileptologe da uzmu učešća u ovom događaju i svojim entuzijazmom i iskustvom doprinesu daljem razvoju Epileptološke škole kao jednog od najznačajnijih i najobimnijih stručnih skupova u oblasti neurologije. Nadamo se i verujemo da će i ovogodišnja Škola nastaviti trend sve većeg broja učesnika iz zemlje i regiona, sa odlično pripremljenim predavanjima i živahnom i konstruktivnom diskusijom kao osnovom razmene iskustava i perspektiva među učesnicima.

Srdačan pozdrav i do skorog viđenja na Epileptološkoj školi.
Organizacioni odbor