REGISTRACIJA

Prijavni formular

20. KONGRES DRUŠTVA NEUROLOGA SRBIJE
SA MEĐUNARODNIM UČEŠĆEM
Beograd, 14-16. novembar 2024.

Pogledajte i preuzmite Program 20. kongresa Društva neurologa Srbije sa međunarodnim učešćem putem sledećeg linka: Preuzmite program.
Molimo vas da popunite sva polja obeležena zvezdicom *

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.

Kotizacija

Kotizacija obuhvata:
Kongresni materijal, pristup predavanjima i izložbi, potvrdu o učešću, svečanu večeru, kafe pauze i ručak prema Programu.

Postkongresni skupovi

Dodatne aktivnosti

Svečana večera

Način plaćanja

Lična uplata

Kompanijska uplata

VAŽNO: Na osnovu ove prijave poslaćemo predračun sa detaljima za uplatu na željenu e-mail adresu. Uplatu možete izvršiti u bilo kojoj pošti, banci, putem elektronskog ili mobilnog bankarstava.

Društvo neurologa Srbije

20. kongres Društva neurologa Srbije
sa međunarodnim učešćem

14 - 16. novembar 2024, Beograd

Registracija

Na sledećem linku se možete registrovati za 20. kongres Društva neurologa Srbije putem on-line forme.

Prijava radova

Prijavite i pošaljite Vaše apstrakte za 20. kongres Društva neurologa Srbije putem on-line forme na sledećem linku.

Program kongresa

Pogledajte i preuzmite Program 20. kongres Društva neurologa Srbije putem sledećeg linka.