REGISTRACIJA

Prijavni formular

XX KONGRES DRUŠTVA NEUROLOGA SRBIJE
SA MEĐUNARODNIM UČEŠĆEM
Beograd, 14-16. novembar 2024.

Pogledajte i preuzmite Program 20. kongresa Društva neurologa Srbije sa međunarodnim učešćem putem sledećeg linka: Preuzmite program.
Molimo vas da popunite sva polja obeležena zvezdicom *

Uspešno! Poslali ste registracionu prijavu za Kongres DNS 2024.
Greška! Došlo je do greške pri slanju prijave.

Kotizacija za Kongres Društva neurologa Srbije:

1) 150 Evra za volontere, kliničke lekare / lekare zaposlene na određeno vreme i lekare na specijalizaciji (bez obzira na starost) sa plaćenom članarinom za tekuću godinu
(u iznosu od 25 Evra = 3000 dinara)
2) 250 Evra za specijaliste neurologije i drugih specijalnosti, zaposlene farmaceute, psihologe, neuronaučnike itd. sa plaćenom članarinom za tekuću godinu
(u iznosu od 50 Evra = 6000 dinara)
* Svako ko prihvata Statut i ciljeve DNS može da se učlani u Društvo neurologa Srbije.

Kotizacija obuhvata:
Kongresni materijal, pristup predavanjima i izložbi, potvrdu o učešću, svečanu večeru, kafe pauze i ručak prema Programu.

Postkongresni skupovi

Dodatne aktivnosti

Svečana večera

Način plaćanja

Lična uplata

Kompanijska uplata

VAŽNO: Na osnovu ove prijave poslaćemo predračun sa detaljima za uplatu na željenu e-mail adresu. Uplatu možete izvršiti u bilo kojoj pošti, banci, putem elektronskog ili mobilnog bankarstava.